136. Vas, Kina

Glasyrkrackeleringar, fotnagg, höjd 24 cm.

Varunr 38401

22 Januari 2017 19:04

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 450 SEK4 00 SEK5 00 SEK

450 SEK2017-01-22 18:48
400 SEK2017-01-22 19:38
200 SEK2017-01-22 19:38
100 SEK2017-01-21 14:11
50 SEK Startpris

Stadsauktion 22 Januari 19:00,

Förhandsbudgivning pågår till 19.00, sedan tar realtidsauktionen över.
Vill du veta mera om realtidsauktioner klicka länken nedan:
Till filmen

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.