34. Gammal kulram

Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, höjd 47 cm

Varunr 45401

6 Augusti 2017 19:02

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 350 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

350 SEK2017-08-06 19:10
300 SEK2017-08-06 19:09
250 SEK2017-08-06 19:09
200 SEK2017-07-03 21:11
200 SEK2017-07-10 17:48
150 SEK2017-07-05 19:35
100 SEK Startpris

Stadsauktion 6:e augusti 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt