10. Kanna "Bird Bottle", Timo Sarpaneva

Iittala, Finland, signerad, smärre bruksslitage, smuts/ränder insidan av flaska, höjd 16 cm

Varunr 49353

29 Oktober 2017 19:03

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 450 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

450 SEK2017-10-29 18:48
400 SEK2017-10-29 19:04
300 SEK2017-10-29 16:02
250 SEK2017-10-29 08:13
200 SEK2017-10-26 17:24
125 SEK2017-10-22 11:28
125 SEK2017-10-25 09:02
100 SEK Startpris

Stadsauktion 29 Oktober 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt