37. Tvättservis, England

Tvättfat, samt kanna (med lagning). Bruksslitage. Höjd kanna 31 cm, diam fat 42 cm.

Varunr 53819

25 Februari 2018 19:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 100 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

100 SEK2018-02-25 19:11
100 SEK Startpris

Stadsauktion 25 februari 19:00,

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt