2. Ljusstakar, Sengustavianska

Ett par, 1800-tal, mindre lagningar på marmor, höjd 23,5 cm

Varunr 56050

15 April 2018 19:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 3 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

3 000 SEK2018-04-15 19:02
2 800 SEK2018-04-15 19:02
2 000 SEK2018-04-15 19:02
1 400 SEK2018-04-13 11:54
1 400 SEK2018-04-15 18:57
1 200 SEK2018-04-12 21:40
800 SEK2018-04-10 21:41
350 SEK2018-04-10 15:14
200 SEK2018-04-03 20:28
175 SEK2018-03-29 23:03
150 SEK2018-03-25 16:16
125 SEK2018-03-26 20:28
100 SEK Startpris

Stadsauktion 15 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt