33. Fällbord 17/1800-tal

Senare bemålning samt renovering, bruksslitage, diam. 73, höjd 69 cm

Varunr 55940

15 April 2018 19:02

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 300 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

300 SEK2018-04-14 17:51
300 SEK2018-04-15 19:10
225 SEK2018-04-13 23:56
125 SEK2018-03-26 05:02
100 SEK Startpris

Stadsauktion 15 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.