8. Litografi, Olle Bonnier

Numrerad 60/150 samt signerad O.Bonnier, bildmått 47 x 59 cm

Varunr 55904

15 April 2018 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK

500 SEK2018-04-15 19:04
450 SEK2018-04-15 19:04
350 SEK2018-04-15 19:03
300 SEK2018-04-15 18:57
225 SEK2018-03-28 20:47
100 SEK Startpris

Stadsauktion 15 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.