13. Matgrupp, Gustaviansk stil

Bord med 6 st stolar, omkring 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, mindre färgsprickor på skiva, en iläggsskiva med lagning, diam. 110, 2 ilägg 'a 30 samt 59, höjd 74 cm

Varunr 56270

22 April 2018 19:02

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 000 SEK2018-04-22 19:05
1 900 SEK2018-04-22 19:05
800 SEK2018-04-05 10:12
100 SEK Startpris

Stadsauktion 22 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt