46. Koppartunna

1900-talets slut, bruksslitage, höjd 45 cm

Varunr 56391

22 April 2018 19:02

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 300 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

300 SEK2018-04-22 17:40
250 SEK2018-04-22 19:13
150 SEK2018-04-20 00:36
125 SEK2018-04-16 21:07
100 SEK2018-04-16 19:32
100 SEK Startpris

Stadsauktion 22 april 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.