2. Bord

Teak, omkring 1960-tal, smärre bruksslitage, (märke på skiva),105 x 105, höjd 74, 2 st ilägg 'a 50 cm

Varunr 57911

20 Maj 2018 19:02

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 700 SEK16 00 SEK17 00 SEK

700 SEK2018-05-20 18:30
650 SEK2018-05-20 17:32
500 SEK2018-05-19 13:39
175 SEK2018-05-17 21:51
150 SEK2018-05-17 21:28
125 SEK2018-05-13 09:49
100 SEK2018-05-09 15:08
100 SEK Startpris

Stadsauktion 20 maj 19:00,

Pingstafton, lördag den 19:e har vi stängt Mån 11-19, tis-tor 11-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Pingstafton, lördag den 19:e har vi stängt

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön.

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.