17. Parti porslin, "Picknick", samt "Tebe", Rörstrand

11 delar Tebe, med dekorbortfall och slitage. 6 delar Picknick, med nagg.

Varunr 62667

30 September 2018 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 750 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

750 SEK2018-09-30 12:15
700 SEK2018-09-30 19:07
600 SEK2018-09-30 19:06
500 SEK2018-09-29 18:23
250 SEK2018-09-17 00:57
125 SEK2018-09-19 10:34
100 SEK Startpris

Auktion 30 september 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.