45. Olja på duk, Axel Wallert

Liggande modell, signerad samt daterad 1937, 49 x 72 cm

Varunr 62707

30 September 2018 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 2 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 400 SEK2018-09-30 19:14
2 200 SEK2018-09-28 07:29
2 000 SEK2018-09-29 18:26
1 600 SEK2018-09-23 12:57
1 100 SEK2018-09-22 22:14
800 SEK2018-09-22 22:11
200 SEK2018-09-20 12:39
100 SEK2018-09-16 21:09
100 SEK Startpris

Auktion 30 september 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.