2. Fåtöljer "Samsas" Carl Malmsten

Ett par, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage

Varunr 62991

7 Oktober 2018 19:02

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 10 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

10 000 SEK2018-10-06 14:12
10 000 SEK2018-10-07 17:58
5 000 SEK2018-10-04 18:17
4 600 SEK2018-10-03 21:07
2 600 SEK2018-09-29 22:47
1 000 SEK2018-09-23 09:52
100 SEK Startpris

Auktion 7 oktober 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

Du kan lägga förhandsbud fram till 19.00 söndag den 7:e

För dig som vill vara med på realtidsauktionen:

Inloggningen sker från katalogsidan, du hittar den längst upp genom att klicka på "Kataloger". Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.