48. Olja på duk, okänd konstnär

Signerad "A Medelberg", 75 x 60 cm

Varunr 63095

7 Oktober 2018 19:02

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

400 SEK2018-10-07 10:29
400 SEK2018-10-07 19:14
300 SEK2018-10-07 19:14
225 SEK2018-09-24 20:28
125 SEK2018-10-05 22:20
100 SEK Startpris

Auktion 7 oktober 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

Du kan lägga förhandsbud fram till 19.00 söndag den 7:e

För dig som vill vara med på realtidsauktionen:

Inloggningen sker från katalogsidan, du hittar den längst upp genom att klicka på "Kataloger". Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.