22. Tallrikar, Qianlong 1736-95, Kina

2 st, dekor i Famille Rosefärger, nagg, högra tallriken med lagning, diameter 23 cm

Varunr 63411

14 Oktober 2018 15:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 800 SEK2018-10-14 15:08
3 600 SEK2018-10-14 15:08
3 000 SEK2018-10-14 13:36
2 400 SEK2018-10-14 14:23
2 000 SEK2018-10-14 12:51
900 SEK2018-10-12 12:37
800 SEK2018-10-06 21:00
450 SEK2018-09-26 12:19
100 SEK Startpris

14 oktober Asiatiska föremål/Asian sale 15.00 CET,

Observera starttiden på auktion som är 15.00 Mån 11-19, tis-tor 11-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Observera starttiden på auktion som är 15.00
Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
För dig som vill bjuda live: inloggningen sker från katalogsidan, du hittar den längst upp genom att klicka på "Kataloger". Inloggningen startar 14:30, auktionen startar 15:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 14:30, auction start 15:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt