16. Tomtar, Yourstone

Tomtemor och far, samt 7 tomtebarn, m.m. Smärre bruksslitage (förutom ett litet nagg på julklappssäcken). Höjd största tomte 9,5 cm.

Varunr 66428

9 December 2018 19:02

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 700 SEK

600 SEK2018-12-09 19:05
550 SEK2018-12-08 22:31
500 SEK2018-12-07 13:56
225 SEK2018-12-02 22:45
150 SEK2018-12-02 14:12
125 SEK2018-12-01 09:47
100 SEK Startpris

Sista auktion för året 9 december 19.00,

Tänk på att våra auktioner startar 19.00!

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.