17. Grötskål, samt tillbringare, Göteborg

Bruksslitage, glasyrkrackeleringar. Höjd tillbringare 13,5 cm.

Varunr 66434

9 December 2018 19:02

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 450 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 600 SEK

450 SEK2018-12-09 19:06
400 SEK2018-12-09 19:06
350 SEK2018-12-09 09:36
300 SEK2018-12-01 22:27
250 SEK2018-12-06 23:39
100 SEK2018-11-26 11:34
100 SEK Startpris

Sista auktion för året 9 december 19.00,

Tänk på att våra auktioner startar 19.00!

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.