2. Fällbord, 1800-tal

Ben i björk, skiva med alrotsfaner, senare kompletteringar, skiva med torrsprickor, bruksslitage, diameter skiva 75 cm

Varunr 66416

9 December 2018 19:02

Utrop 3000 SEK

750 SEK2018-11-21 15:35
700 SEK2018-12-09 19:02
300 SEK2018-12-07 00:35
125 SEK2018-12-05 14:00
100 SEK Startpris

Sista auktion för året 9 december 19.00,

Tänk på att våra auktioner startar 19.00!

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.