28. Parti "Blå Eld", Hertha Bengtsson

4 delar, smärre bruksslitage, ett fat med mindre nagg, längd fat 9-9,5 cm, höjd skålar 8,5 cm.

Varunr 64931

9 December 2018 19:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 500 SEK

400 SEK2018-12-08 08:45
350 SEK2018-12-07 00:52
225 SEK2018-12-04 16:45
225 SEK2018-12-06 23:17
125 SEK2018-12-04 15:47
100 SEK Startpris

Sista auktion för året 9 december 19.00,

Tänk på att våra auktioner startar 19.00!

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.