35. Bordslampa, Hans Agne Jakobsson

Markaryd. Aluminium, fungerar. Bruksslitage, mindre repor finns, nedre lamell ngt bucklig, höjd 45 cm.

Varunr 66456

9 December 2018 19:02

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 850 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 700 SEK

850 SEK2018-12-08 23:38
800 SEK2018-12-08 21:49
400 SEK2018-12-07 00:53
300 SEK2018-12-06 23:13
200 SEK2018-11-26 21:12
100 SEK Startpris

Sista auktion för året 9 december 19.00,

Tänk på att våra auktioner startar 19.00!

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.