1. Glasservis, "Elvira Madigan", Kosta

60 delar, 12 st champagneglas, höjd 17 cm, 12 st rödvinsglas, höjd 15 cm (ett med liten spricka, 2 med mindre nagg), 12 st vitvinsglas, höjd 12 cm (ett med mindre nagg), 12 st likörglas, höjd 9 cm, 12 st seltersglas, signerade, enstaka med etikettmärkning

Varunr 68960

17 Februari 2019 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 15 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 15000 SEK

15 000 SEK2019-02-17 18:59
14 800 SEK2019-02-17 18:59
12 000 SEK2019-02-04 15:16
2 500 SEK2019-02-05 21:11
700 SEK2019-02-04 17:06
500 SEK2019-02-03 16:33
100 SEK2019-02-02 10:30
100 SEK Startpris

Auktion 17 Februari 19:00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.