2. Skulptur, "Flame of Gold", Philippe Starck

Aluminium, numrerad 123/500, smärre bruksslitage, längd skulptur exkl. sockel 14 cm

Varunr 69842

10 Mars 2019 19:02

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 4 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 6000 SEK

4 200 SEK2019-03-09 20:06
4 100 SEK2019-03-10 19:02
3 900 SEK2019-02-20 14:30
1 000 SEK2019-02-25 21:54
650 SEK2019-02-23 18:59
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 10 mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.