20. Olja på duk, BAL, Bengt Arne Linderos

Signerad BAL, bildmått 49 x 60 cm.

Varunr 69796

10 Mars 2019 19:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 400 SEK2019-03-10 19:13
1 300 SEK2019-03-10 19:12
800 SEK2019-03-10 18:57
700 SEK2019-03-10 19:12
600 SEK2019-03-10 19:12
500 SEK2019-03-04 13:17
400 SEK2019-02-26 08:35
250 SEK2019-02-23 11:15
200 SEK2019-02-22 16:12
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 10 mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.