24. Golvur, Fryksdalen, Värmland

17/1800-tal, bruksslitage, höjd 220 + 18 cm (sockel) ej funktionstestad

Varunr 69804

10 Mars 2019 19:02

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 2 900 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 900 SEK2019-03-10 19:14
2 800 SEK2019-03-10 19:14
2 000 SEK2019-03-10 18:30
1 200 SEK2019-02-23 20:38
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 10 mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.