4. "Le Cabinet Anthropomorphique", Salvador Dali

Patinerad brons, signerad samt numrerad "Dali B -087/330", gjutarstämpel "Foneria Mibrosa, Barcelona", inga anmärkningar. L ca. 23, H ca. 10.5 cm

Varunr 69845
Placering vitrin

10 Mars 2019 19:02

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 28 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 20000 SEK

28 000 SEK2019-03-10 18:26
27 500 SEK2019-03-10 18:26
18 000 SEK2019-03-09 20:10
15 400 SEK2019-03-09 14:12
12 000 SEK2019-03-01 18:56
11 800 SEK2019-02-20 14:36
11 800 SEK2019-02-22 22:11
10 600 SEK2019-02-22 21:11
7 400 SEK2019-02-22 18:55
5 000 SEK2019-02-22 15:17
4 000 SEK2019-02-22 12:26
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 10 mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.