9. Olja på duk, Nils Nilsson

Landskap, monogramsignerad, 57 x 95 cm

Varunr 69894

10 Mars 2019 19:02

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 4 900 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 4000 SEK

4 900 SEK2019-03-10 19:06
4 800 SEK2019-03-10 19:06
4 200 SEK2019-03-10 17:50
3 600 SEK2019-03-10 19:05
2 200 SEK2019-03-07 08:28
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 10 mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.