36. Fällbord, 1800-tal

Skiva troligtvis med originalmålning, underede med senare bemålning. 58 x 46 cm, höjd 73 cm. Bruksslitage.

Varunr 70537

24 Mars 2019 19:02

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 600 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 2000 SEK

600 SEK2019-03-24 19:12
550 SEK2019-03-23 09:27
500 SEK2019-03-08 23:37
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 24 Mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.