37. Barometer, C.A Paterson, Göteborg

Bruksslitage, äldre lagningar, höjd 45 cm.

Varunr 70538

24 Mars 2019 19:02

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 200 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 500 SEK

200 SEK2019-03-11 11:28
200 SEK2019-03-24 12:56
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 24 Mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.