45. Byrå, Jugend

1900-talets början, 4 utdragslådor, samt dörrpar med bakomliggande förvaring. Senare bemålning, Bruksslitage. 88 x 48 cm, höjd 141 cm.

Varunr 70562

24 Mars 2019 19:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 1 300 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 1800 SEK

1 300 SEK2019-03-24 19:14
1 200 SEK2019-03-24 19:14
950 SEK2019-03-24 19:13
900 SEK2019-03-24 18:13
850 SEK2019-03-24 15:23
750 SEK2019-03-20 22:04
700 SEK2019-03-20 12:19
650 SEK2019-03-20 10:29
600 SEK2019-03-19 12:54
350 SEK2019-03-09 16:10
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 24 Mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt