5. Taklampa, Art Deco

Omkring 1930-tal, glas samt bronserad metall, smärre bruksslitage, ciameter 58 cm. höjd 50 cm.

Varunr 70651

24 Mars 2019 19:02

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 3 100 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 2000 SEK

3 100 SEK2019-03-24 19:03
3 000 SEK2019-03-24 19:03
1 900 SEK2019-03-24 19:02
1 200 SEK2019-03-24 19:02
750 SEK2019-03-23 14:42
450 SEK2019-03-21 12:34
250 SEK2019-03-08 20:31
200 SEK2019-03-10 12:31
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 24 Mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.