8. Modellbåt

1900-talets första hälft, trä med sittande man ombord, bruksslitage, längd 33 cm

Varunr 70515

24 Mars 2019 19:02

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 900 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1500 SEK

900 SEK2019-03-24 13:15
850 SEK2019-03-24 19:04
650 SEK2019-03-22 14:06
600 SEK2019-03-24 11:51
350 SEK2019-03-23 22:41
250 SEK2019-03-16 14:22
250 SEK2019-03-21 22:37
175 SEK2019-03-20 09:07
125 SEK2019-03-16 09:27
100 SEK2019-03-10 18:29
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 24 Mars,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.