14. Salskåp, 17/1800-tal

Furu, underdel med 2+2 utdragslådor, överdel med dörrpar med bakomliggande hyllinredning, bruksslitage, skador, saknar lås, senare bemålning. 130 x 46 cm, höjd 230 cm.

Varunr 70961

23 April 2019 19:02

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 550 SEK1 00 SEK2 00 SEK

Utrop 2000 SEK

550 SEK2019-04-23 00:53
500 SEK2019-04-23 18:43
100 SEK Startpris

Tisdag 23 April 19.00,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.