43. Slagbord 1800-tal

Furu, utdragslåda under skiva, bruksslitage, lös skiva, 111 x 49, höjd 77 cm, 2 slag 'a 73 cm

Varunr 73313

19 Maj 2019 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK 1 800 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 800 SEK2019-05-19 18:50
1 700 SEK2019-05-19 19:16
950 SEK2019-05-19 13:37
850 SEK2019-05-19 16:54
750 SEK2019-05-18 18:47
700 SEK2019-05-16 23:23
500 SEK2019-05-07 16:34
250 SEK2019-05-08 23:40
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 Maj,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.