11. Arkivhurts

1940/50-tal. 64 utdragslådor, bruksslitage. Sockel, samt toppskiva medföljer. 142 x 40 cm, höjd 79 cm, + sockel, höjd ca 10 cm.

Varunr 72657

26 Maj 2019 19:02

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 3 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 400 SEK2019-05-26 19:07
3 300 SEK2019-05-26 19:07
2 500 SEK2019-05-17 19:39
2 100 SEK2019-05-10 12:50
600 SEK2019-05-13 22:45
500 SEK2019-05-13 18:07
100 SEK Startpris

Auktionen startar 26 maj 19.00,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Kristi Himmelsfärd den 30 maj har vi stängt. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.