220. Kristallkrona, Barockstil

Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 70

Varunr 73808

26 Maj 2019 19:02

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 2 200 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 200 SEK2019-05-26 19:01
2 100 SEK2019-05-26 20:15
1 900 SEK2019-05-26 20:14
1 700 SEK2019-05-26 18:36
1 300 SEK2019-05-25 10:43
1 000 SEK2019-05-22 11:04
800 SEK2019-05-24 19:45
700 SEK2019-05-17 20:54
175 SEK2019-05-21 18:46
100 SEK Startpris

Auktionen startar 26 maj 19.00,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Kristi Himmelsfärd den 30 maj har vi stängt. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.