8. Etsning, "Lots", Anders Zorn

1919, signerad, bildmått 17,5 x 11,7 cm

Varunr 73629

26 Maj 2019 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 5 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 5000 SEK

5 400 SEK2019-05-26 19:04
5 200 SEK2019-05-25 11:46
5 000 SEK2019-05-25 22:57
4 100 SEK2019-05-19 00:00
3 600 SEK2019-05-16 22:40
3 500 SEK2019-05-18 12:20
800 SEK2019-05-13 14:22
125 SEK2019-05-13 20:58
100 SEK Startpris

Auktionen startar 26 maj 19.00,

Mån 11-19, tis-tor 11-18, samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Kristi Himmelsfärd den 30 maj har vi stängt. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
Sön 19-21
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.