31. Taklampa, Alabaster

Omkring 1940-tal, smärre bruksslitage, höjd 45 cm

Varunr 74530

12 Augusti 2019 19:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 350 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 600 SEK

350 SEK2019-08-12 19:09
300 SEK2019-08-12 09:17
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 måndagen den 12 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt