8. Litografi, Howard Kanovitz

Signerad samt numrerad (31/100), bildmått ca 77 x 59 cm

Varunr 74989

19 Augusti 2019 19:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 500 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 500 SEK2019-08-19 16:28
1 400 SEK2019-08-19 19:05
700 SEK2019-08-15 20:47
400 SEK2019-07-23 00:50
200 SEK2019-08-02 19:52
100 SEK2019-07-02 13:55
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 19 augusti,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lördagar i augusti har vi stängt
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt