35. Mindre skåp, barockstil

1900-tal, ek, utskuren dekor i dörrspegel, smärre bruksslitage, saknar lås, 60 x 37, höjd 96 cm

Varunr 75739

2 September 2019 19:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 500 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 600 SEK

500 SEK2019-09-02 19:07
450 SEK2019-09-02 19:07
400 SEK2019-09-01 14:21
100 SEK2019-08-25 03:28
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 2 september,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.