9. Vas, Carl Harry Stålhane, Rörstrand

Glaserat stengods, signerad, smärre bruksslitage, höjd 19 cm.

Varunr 76710

23 September 2019 19:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 650 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 500 SEK

650 SEK2019-09-23 19:01
600 SEK2019-09-23 19:01
550 SEK2019-09-23 19:01
500 SEK2019-09-22 18:54
300 SEK2019-09-17 08:59
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 23 september,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.