15. Spegel, Holland

1900-tal, med förvaring, ram i metall, smärre bruksslitage, 65 x 37 cm

Varunr 79291

18 November 2019 19:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 350 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 600 SEK

350 SEK2019-11-18 19:03
300 SEK2019-11-18 19:03
200 SEK2019-11-15 20:19
200 SEK2019-11-18 19:02
150 SEK2019-11-18 11:50
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 18 november,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.