16. Spegel

Med guldfärgad ram, 1900-talets andra hälft. Smärre bruksslitage, 109 x 46 cm.

Varunr 79304

18 November 2019 19:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 550 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 800 SEK

550 SEK2019-11-18 19:04
500 SEK2019-11-18 19:04
400 SEK2019-11-18 19:04
300 SEK2019-11-18 11:50
175 SEK2019-11-09 07:24
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 18 november,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.