29. Kuriosa, 18/1900-tal

7 objekt, emaljmålning, 2 st. fotoramar mässing en med micromosaik. Fransk porslinsdosa, bronsstövel, mässingsdosa Japan, Rysk dosa lackarbete med signerad målning. Höjd 4-5,5 cm. Längd 5-9,5 cm. Diameter 7,5 cm.

Varunr 79336
vitrin

18 November 2019 19:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1200 SEK

800 SEK2019-11-18 19:08
750 SEK2019-11-18 19:08
350 SEK2019-11-16 15:47
350 SEK2019-11-18 18:30
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 18 november,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.