30. Samling mässingsbjällror, 18/1900-tal

18 st. smärre bruksslitage. Diameter 4-11,5 cm. flertalet gjutna i Mora.

Varunr 79337

18 November 2019 19:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 650 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 1400 SEK

650 SEK2019-11-14 17:48
600 SEK2019-11-12 16:22
200 SEK2019-11-03 19:45
175 SEK2019-11-04 20:50
125 SEK2019-11-02 17:28
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 18 november,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.