33. Golvvas, Japan

1900-talets början, smärre bruksslitage, höjd 46 cm

Varunr 79329

18 November 2019 19:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Utrop 600 SEK

500 SEK2019-11-18 16:04
450 SEK2019-11-18 11:40
400 SEK2019-11-17 23:40
175 SEK2019-11-14 17:58
125 SEK2019-11-10 14:05
100 SEK2019-11-04 12:56
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 18 november,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:
Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt