17. Stolar, Jugend

Ett par karmstolar samt 3 st stolar, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, senare bemålning

Varunr 82241

17 Februari 2020 19:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 400 SEK

400 SEK2020-02-17 17:27
350 SEK2020-02-16 15:36
250 SEK2020-02-12 22:01
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 17 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.