18. Vitrinskåp

Mahogny, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, 65 x 45 cm, höjd 135 cm

Varunr 82249

17 Februari 2020 19:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 1 200 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 1200 SEK

1 200 SEK2020-02-17 19:03
1 100 SEK2020-02-16 22:08
850 SEK2020-02-17 19:03
750 SEK2020-02-17 19:02
650 SEK2020-02-17 18:58
500 SEK2020-02-16 10:08
200 SEK2020-02-15 18:31
125 SEK2020-02-13 20:02
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 17 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.