25. "Star", Ingrid Atterberg Upsala-Ekeby

2 delar, smärre bruksslitage, men någon tillverkningsdefekt, samt glasyrkrackelering förekommer. Höjd 13 - 18 cm.

Varunr 82363

17 Februari 2020 19:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 800 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 500 SEK

800 SEK2020-02-16 22:22
750 SEK2020-02-17 19:04
650 SEK2020-02-17 14:00
400 SEK2020-02-16 19:12
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 17 februari,

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se
031-1266

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.