27. Hylla, Stringmodell

3 st hyllplan i mahognyfaner, bruksslitage

Varunr 89868

26 Oktober 2020 19:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 500 SEK

800 SEK2020-10-26 19:15
750 SEK2020-10-26 19:15
550 SEK2020-10-26 18:31
550 SEK2020-10-26 18:50
450 SEK2020-10-15 10:30
300 SEK2020-10-21 22:33
100 SEK Startpris

Auktionen startar 19.00 26 oktober,

Mån 11-18, 19-21, tis-tor 11-18, samt lördag 11-14 i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. All info om transporter etc hittar du på vår hemsida: www.gbgak.se

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!
Klicka på texten "Delta i dagens realtidsauktion"
Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-18 samt 19-21
Tis-tor 11-18
Lör 11-14

Transport av större föremål utanför Göteborg vänligen kontakta:

Antikspedition i Skåne
För transport till Stockholm, Göteborg, & Köpenhamn.
antikspeditioniskane@gmail.com
0760-677 983

Röde Orm Antik Service
För transport till Stockholm, Göteborg, Helsingfors & Köpenhamn.
Tel: 0708-25 38 70
E-post: johan@roasab.se

Artmove
För transport nationellt och internationellt samt transporter till utlämningsterminaler i Stockholm, Göteborg, Helsingfors och Malmö.
Tel: 08-450 44 60
E-post: mail@artmove.se
www.artmove.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.